ZABIEGI KOMPONOWANE INDYWIDUALNIE DO POTRZEB SKÓRY

ZABIEGI Z UŻYCIEM MEZOTERAPII MIKROIGŁOWEJ I/LUB BEZIGŁOWEJ.

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA 350 zł

MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA 300 zł

  • ANTI-AGING SKIN THERAPY

ZABIEG ODMŁADZAJACO-NAWILŻAJĄCY REKOMENDOWANY DO TERAPII SKÓRY DOJRZAŁEJ, W SZCZEGÓLNOŚCI ODWODNIONEJ, Z WIDOCZNĄ UTRATĄ JĘDRNOŚCI. PRZYWRACA SKÓRZE SPRĘŻYSTOŚĆ, REDUKUJE ZMARSZCZKI I POPRAWIA POZIOM NAWILŻENIA.

  • FIRMING SKIN THERAPY

ZABIEG UJĘDRNIAJACY DO TERAPII SKÓRY O OBNIŻONEJ ELASTYCZNOŚCI. PRZYWRACA SPRĘŻYSTOŚĆ I NAPIĘCIE SKÓRY.

  • VITAMIN C SKIN THERAPY

ZABIEG DLA KAŻDEGO RODZAJU SKÓRY, W SZCZEGÓLNOŚCI SZAREJ I ZMĘCZONEJ, JAK I RÓWNIEŻ Z PROBLEMEM NACZYNIOWYM. REGENERUJE, PODNOSI POZIOM NAWILŻENIA, WYGŁADZA, WYRÓWNUJE KOLORYT, DZIAŁA SILNIE ANTYOKSYDACYJNIE.

  • ANTI-TIME SKIN THERAPY

ZABIEG DLA KAŻDEGO RODZAJU SKÓRY, A W SZCZEGÓLNOŚCI DOJRZAŁEJ, Z OZNAKAMI FOTOSTARZENIA, ODWODNIONEJ, SUCHEJ I SZORSTKIEJ. PRZYWRACA PRAWIDŁOWY POZIOM NAWILŻENIA, REDUKUJE ZMARSZCZKI, POPRAWIA SPRĘŻYSTOŚĆ SKÓRY, NIWELUJE PRZEBARWIENIA POSŁONECZNE, DODAJE PROMIENNEGO, MŁODEGO WYGLĄDU.

  • STEM CELLS CEREMONY-ZABIEG

ZABIEG PIELĘGNACYJNY ODMŁADZAJĄCO-NAWILŻAJĄCY DLA KAŻDEGO RODZAJU SKÓRY, Z PIERWSZYMI OBJAWAMI STARZENIA. PRZYWRACA MŁODY, ZDROWY WYGLĄD, NAWILŻA, WSPOMAGA PODNIESIENIE POZIOMU SPRĘŻYSTOŚCI I JĘDRNOŚCI.

………………………………………………………………………………………………………….

  • HAIR RENEWAL THERAPY – 200 zł

ZABIEG POLECANY W PRZYPADKU WYPADANIA WŁOSÓW, WŁOSÓW CIENKICH I OSŁABIONYCH. WZMACNIA STRUKTRĘ WŁOSA, OGRANICZA NADMIERNE WYPADANIE, ZWIĘKSZA GĘSTOŚĆ I GRUBOŚĆ WŁOSÓW, NAWILŻA I ODŻYWIA.

 

  • FIRMING BODY CEREMNY – 300 zł

ZABIEG UJĘDRNIAJĄCY DO TERAPII SKÓRY CIAŁA O OBNIŻONEJ ELASTYCZNOŚCI. PRZYWRACA SPRĘŻYSTOŚĆ I NAPIĘCIE SKÓRY.